Allan Merrill nie żyje. Zmarł w wyniku zakażenia koronawirusem.

Nie żyje Allan Merrill. Wybitny muzyk zmarł po zakażeniu koronawirusem. Merrill to znany na całym świecie muzyk, pierwszy wykonawca i zarazem autor kultowego hitu “I love Rock’n Roll.

Artysta zmarł w Nowym Jorku 29 marca w wieku 69 lat. O śmierci muzyka poinformowała jego córka Laura:

“Koronawirus zabrał mojego ojca dziś rano. Dano mi 2 minut na pożegnanie, zanim zostałam wyproszona. Wydawał się spokojny, a gdy wyszłam, wciąż był błysk nadziei, że nie będzie paskiem po prawej stronie ekranu wiadomości CNN / Fox. Przeszłam 50 przecznic do domu wciąż z nadzieją w sercu. (…) Zanim weszłam do mojego mieszkania, otrzymałam wiadomość, że go nie ma”

napisała na Facebooku

I’ve been trying to sleep but I can’t. I woke up normally yesterday with the world at my feet and now today I lay here…

Opublikowany przez Laurę Merrill Niedziela, 29 marca 2020

Allan Merrill był gitarzystą i frontmanem formacji The Arrows w latach 70 ubiegłego wieku.

red. Adam Bysiek

Adam Bysiek

Niegdyś procowałem na antenie Rock Radia grupy Agora S.A. Ten magazyn prowadzę sukcesywnie od 2 lat. Głos marki Top Secret. Zapraszam Cię do posłuchania naszych audycji dostępnych w aplikacjach Spotify i iTunes. Pochodzę spod Krakowa, przez dwa lata mieszkałem w Warszawie, przez prawie pół roku na greckiej wyspie Rhodes, a aktualnie od 3 lat w Poznaniu. Miłośnik dobrej i smacznej kuchni, kocham podróże oraz nie wyobrażam sobie lata bez festiwali EDM. Dziennikarstwo to moja największa pasja w życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *