Maciej Stuhr: “Będę głosować na Andrzeja”. Aktor znów podbij Internet.

Nie milkną komentarze autorstwa ludzi kultury, którzy wprost przeciwstawiają się inicjatywie Jarosława Kaczyńskiego dotyczącej podtrzymania majowego terminu wyborów prezydenckich. Maciej Sthur kolejny raz podbił sieć swoim inteligentnym i zarazem prześmiewczym filmikiem w którym mówi wprost: “Będę głosować na Andrzeja. Odpowiedziała mu Paulina Młynarska.

Całkowity bojkot, zaplanowanych na 10 maja, wyborów prezydenckich zapowiedziało już wiele osób powszechnie znanych i szanowanych, w tym m.in.: aktor Michał Żebrowski, pisarz Zygmunt Miłoszewski oraz Krystyna Janda.

Opublikowany przez Macieja Stuhr Wtorek, 31 marca 2020

W programie “Fakty po faktach” Maciej Sthur wraz ze swoim ojcem opowiadał o tym dlaczego nie pójdzie na najbliższe wybory.

Chciałbym, by moja rodzina była zdrowa. To nie jest moment w którym chciałbym walczyć. Walczyłem przez 4-5 lat i to nic nie dało. Jak ktoś chce walczyć politycznie, niech walczy. Ja się z tego wypisuję

mówił na antenie TVN24.

Chwilę później znów podjął ten temat i potraktował go z lekkim przymrużeniem oka.

Kochani, podobnie jak i wy od miesiąca w domu. Sporo czasu na przemyślenia. Postanowiłem, że w zbliżających się wyborach w galopującym tempie zagłosuję na Andrzeja. To jest on, mój kandydat marzeń. Dlaczego myliłem się, nie dostrzegałem tego, co widać na pierwszy rzut oka?

zadał pytanie widzom w swoim prześmiewczym video.

W dalszej części filmu, który już podbija serca internautów, aktor postanowił wymienić zalety Andrzeja Dudy.

Wybitny mówca, orator, nie potrzebuje kartki, słowa się z niego sypią jak g**no z barana. Poliglota, zbawca narodu. Potrafi zmniejszyć zwiększającą się ilość wirusa w powietrzu… Jest niezależny, nawet od zdrowego rozsądku. Przystojny, rezolutny, doświadczony

możemy usłyszeć w dalszej części filmiku.

Aktorowi odpowiedziała Paulina Młynarska, która również stwierdziła, że najlepiej aby wybory odbyły się jeszcze wcześniej.

Chciałam się przyłączyć do tego, co mówi Maciej Stuhr, żeby głosować na Andrzeja. Że się myliłam też. Żeby głosować wcześniej. Głosujmy jutro. Mamy e-maile, sms-y. W drodze audiotele

ironizuje dziennikarka.

red. Adam Bysiek

Adam Bysiek

Niegdyś procowałem na antenie Rock Radia grupy Agora S.A. Ten magazyn prowadzę sukcesywnie od 2 lat. Głos marki Top Secret. Zapraszam Cię do posłuchania naszych audycji dostępnych w aplikacjach Spotify i iTunes. Pochodzę spod Krakowa, przez dwa lata mieszkałem w Warszawie, przez prawie pół roku na greckiej wyspie Rhodes, a aktualnie od 3 lat w Poznaniu. Miłośnik dobrej i smacznej kuchni, kocham podróże oraz nie wyobrażam sobie lata bez festiwali EDM. Dziennikarstwo to moja największa pasja w życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *