Poderwał ją dronem.

Jak się okazuje czas kwarantanny stał się dla mieszkańca Nowego Jorku czasem wyjątkowym. Jeremy poderwał ją dronem – jak to zrobił? Zaczęło się od tego, że fotograf zobaczył tańczącą na dachu uroczą blondynkę o imieniu Torri.

View this post on Instagram

How to date a Quarantined Cutie, Part 3.

A post shared by JEREMY COHEN (@jermcohen) on

Miłość kwitnie w wielkim mieście. Takimi słowami aż chciałoby się rozpocząć ten artykuł. Jeremmy podczas wykonywania zdjęć ze swojego balkonu w centrum miast dostrzegł tajemniczą kobietę tańczącą na dachu jednego z pobliskich budynków. Postanowił czym prędzej odpalić swojego drona i zaprowadzić go prosto nad tańczącą kobietę. Przymocował kartkę ze swoim numerem telefonu i nakierował drona w odpowiednim kierunku.

Poczułem niesamowitą więź

powiedział w rozmowie z magazynem “TIME”.

Cały czas możemy śledzić losy nowej znajomości na profilu autora romantycznego pomysłu. Jeremmy systematycznie publikuje nowe filmiki, na których możemy zobaczyć jak rozwija się jego znajomość z Tori Cignarellą.

red. Adam Bysiek

Adam Bysiek

Niegdyś procowałem na antenie Rock Radia grupy Agora S.A. Ten magazyn prowadzę sukcesywnie od 2 lat. Głos marki Top Secret. Zapraszam Cię do posłuchania naszych audycji dostępnych w aplikacjach Spotify i iTunes. Pochodzę spod Krakowa, przez dwa lata mieszkałem w Warszawie, przez prawie pół roku na greckiej wyspie Rhodes, a aktualnie od 3 lat w Poznaniu. Miłośnik dobrej i smacznej kuchni, kocham podróże oraz nie wyobrażam sobie lata bez festiwali EDM. Dziennikarstwo to moja największa pasja w życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *