Strzelanina pod Poznaniem! Nie żyje 35-letni mężczyzna.

Podczas nocnej strzelaniny pod Poznaniem, w miejscowości Dębogórze, zginął 35-letni mężczyzna. Jego krewna, która jak się później okazało była jego celem, ranna trafiła do szpitala. Furiat chwilę po zajściu usiłował popełnić samobójstwo.

Do tragicznej w skutkach awantury doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. To właśnie wtedy 58-letni napastnik usiłował zabić swoją byłą partnerkę. Kobieta została postrzelona z broni palnej w okolice. Życiu 41-letniej kobiety nic nie zagraża.

Dosłownie chwilę po tym zajściu furiat postrzelił z ostrej amunicji brata kobiety w klatkę piersiową. Ten niestety w wyniku postrzału zginął na miejscu. Chwile po całym zajściu sprawca postrzelił się w głowę. Mężczyzna przeżył i w stanie krytycznym trafił do pobliskiego szpitala.

red. Adam Bysiek

Adam Bysiek

Niegdyś procowałem na antenie Rock Radia grupy Agora S.A. Ten magazyn prowadzę sukcesywnie od 2 lat. Głos marki Top Secret. Zapraszam Cię do posłuchania naszych audycji dostępnych w aplikacjach Spotify i iTunes. Pochodzę spod Krakowa, przez dwa lata mieszkałem w Warszawie, przez prawie pół roku na greckiej wyspie Rhodes, a aktualnie od 3 lat w Poznaniu. Miłośnik dobrej i smacznej kuchni, kocham podróże oraz nie wyobrażam sobie lata bez festiwali EDM. Dziennikarstwo to moja największa pasja w życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *