The Edge – największa atrakcja Nowego Jorku. Taras już otwarty!

Taras widokowy The Edge, czyli póki co największa atrakcja Nowego Jorku, został otwarty 11 marca. 100 piętro i ponad 335 metrów na miastem, które nigdy nie śpi robi wrażenie! Właśnie stąd rozpościera się widok na panoramę Nowego Jorku, który zapiera dech w piersiach.

To jest wspaniałe. Z jednego miejsca możesz zobaczyć Statuę Wolności, Central Park i każdą ikonę Nowego Jorku, o której słyszałeś, czytałeś i chcesz ją zobaczyć.  Tutaj możesz zobaczyć wszystko z jednego miejsca

tak opisuje to miejsce jeden z przedstawicieli inwestora.

Przy ładnej i bezchmurnej pogodzie z tarasu można dostrzec obiekty znajdujące się nawet 100 metrów od nas. Stojąc na tarasie czujemy wiatr we włosach, a jedno z największych miast świata mamy dosłownie pod naszymi nogami.

Niespełna kilka dni temu, zaraz przed pandemią koronawirusa, obiekt ten został uroczyście otwarty, a pierwsi zwiedzający mięli stąpać po The Edge. Ten monumentalny taras ma aż 24 metry szerokości i oprócz niesamowitego widoku gwarantuje odwiedzającym jeszcze większą dawkę adrenaliny w postaci możliwości skorzystania z restauracji znajdującej się piętro wyżej (101 piętro – przyp. red). Można tutaj nawet zorganizować ceremonię ślubną lub rodzinny event.

Taras został zbudowany w jednym z budynków znanego i luksusowego kompleksu Hudson Yards nad rzeką Hudson. Za możliwość wjechania na sam szczyn musimy zapłacić, w przeliczeniu na złotówki, około 129 złotych.

red. Adam Bysiek

Adam Bysiek

Niegdyś procowałem na antenie Rock Radia grupy Agora S.A. Ten magazyn prowadzę sukcesywnie od 2 lat. Głos marki Top Secret. Zapraszam Cię do posłuchania naszych audycji dostępnych w aplikacjach Spotify i iTunes. Pochodzę spod Krakowa, przez dwa lata mieszkałem w Warszawie, przez prawie pół roku na greckiej wyspie Rhodes, a aktualnie od 3 lat w Poznaniu. Miłośnik dobrej i smacznej kuchni, kocham podróże oraz nie wyobrażam sobie lata bez festiwali EDM. Dziennikarstwo to moja największa pasja w życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *