Zamieszkał na bezludnej wyspie przez Koronawirusa.

Obywatel Hiszpanii w obawie przed pandemią koronawirusa zamieszkal na bezludnej wyspie. Wszystko dokładnie przygotował i wybrał się w podróż swojego życia.

Mieszkaniec Walencji dosłownie rzutem na taśmę zdążył przez wprowadzanymi przez rząd restrykcjami dotyczącymi podróży zagranicznych. Beleary to jedno z tych miejsc określanych mianem “raj na ziemi”. Miejsce to jest znane z gorących i dzikich imprez oraz z tłumu turystów. Dziś niestety zostali tam tylko i wyłącznie rdzenni mieszkańcy.

Właśnie tam znajduje się mała i niezamieszkana wyspa S’Espalmador. To właśnie nią wybrał Rafael Lambies na swój tymczasowy dom po to, by całkowicie odciąć się od świata w obawie przed rozwijającą się pandemią koronawirusa. Informacją o swojej podróży podzielił się ze stacją radiową Cadena Ser i jak twierdzi miejsce to w pełni będzie dla niego bezpieczne, a jego podróż jest zaplanowana od a do z.

Mężczyzna zabrał ze sobą spore zapasy żywności na dokładnie 31 dni. W rozmowie z dziennikarzami stwierdził, że ma wielką nadzieje na to, że nie skończą mu się zapasy i bezpiecznie wróci do swojego domu. Zadeklarował również, iż nie ma się zamiaru dosłownie z nikim kontaktować. Wyspa ta jest popularnym przystankiem podczas rejsów pomiędzy Formenterą a Ibizą, a podczas przystanku właśnie tam można wybrać się na spacer i krótkie zwiedzanie.

red.Adam Bysiek

Adam Bysiek

Niegdyś procowałem na antenie Rock Radia grupy Agora S.A. Ten magazyn prowadzę sukcesywnie od 2 lat. Głos marki Top Secret. Zapraszam Cię do posłuchania naszych audycji dostępnych w aplikacjach Spotify i iTunes. Pochodzę spod Krakowa, przez dwa lata mieszkałem w Warszawie, przez prawie pół roku na greckiej wyspie Rhodes, a aktualnie od 3 lat w Poznaniu. Miłośnik dobrej i smacznej kuchni, kocham podróże oraz nie wyobrażam sobie lata bez festiwali EDM. Dziennikarstwo to moja największa pasja w życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *