Znaleziono nagie ciało nad Luciążą.

To tragiczna informacja jaka dotarło do nas w woj. łódzkiego. To właśnie tam spacerujący mężczyzna znalazł nagie ciało nad rzeką Luciąż. Według wstępnych ustaleń ciało miało leżeć już tam od kilku dni.

Odkrycia dokonał przypadkowy spacerowicz w piątek podczas spaceru w miejscowości Włodzimierzów. Na miejscu kilka godzin pracował prokurator wraz z policją. Przyczynę śmierci wyjaśni zaplanowana już sekcja zwłok. Jak podaje Express Ilustrowany do śmierci prawdopodobnie przyczyniły się osoby trzecie. Ze wstępnych ustaleń wiemy, że śmierć kobiety nie była efektem samobójstwa.

Póki co nie udało się ustalić tożsamości denatki. Wiemy, że kobieta była pomiędzy 50, a 60 rokiem życia. Policjanci potwierdzają, że w ostatnim czasie nie zgłoszono w okolicy żadnego zaginięcia.

red. Adam Bysiek

Adam Bysiek

Niegdyś procowałem na antenie Rock Radia grupy Agora S.A. Ten magazyn prowadzę sukcesywnie od 2 lat. Głos marki Top Secret. Zapraszam Cię do posłuchania naszych audycji dostępnych w aplikacjach Spotify i iTunes. Pochodzę spod Krakowa, przez dwa lata mieszkałem w Warszawie, przez prawie pół roku na greckiej wyspie Rhodes, a aktualnie od 3 lat w Poznaniu. Miłośnik dobrej i smacznej kuchni, kocham podróże oraz nie wyobrażam sobie lata bez festiwali EDM. Dziennikarstwo to moja największa pasja w życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *